Zpět na úvodní stránku
GALERIE V Poděbrady, nám. T.G. Masaryka 1412
oddelovac oddelovac oddelovac oddelovac  
 

Galerie V Poděbrady

      
Galerie V Podebrady
 

Vítáme Vás na stránkách Galerie V Poděbrady


Galerie V Poděbrady se nachází na náměstí T.G.Masaryka v polyfunkčním objektu ARCHA č.p.1412 přímo na lázeňské kolonádě s parkem asi 100 m od nádraží.
 
Galerie V se na ploše 80 m2 zabývá vystavováním a prodejem výtvarných děl našich předních současných výtvarných umělců.

Svým návštěvníkům nabízí originální grafiky, kresby, malby, koláže, umělecký šperk i drobné prostorové objekty a dekorace.
 
Galerie V zahájila svou činnost roku 2002 autorskou výstavou Jiřího Slívy. Po ní se postupně v Poděbradech představili další přední čeští výtvarníci. Pro galerii bylo ctí uvést jména jako Oldřich Kulhánek, Adolf Born, Karel Demel, Marina Richterová, Jiří Šalamoun, Zdeněk Mézl, Ladislav Kuklík, Miroslav Barták, Pavel Roučka, Tomáš Bím, Bořivoj Borovský, Karel Hlava, Josef Blecha, Josef Bruckmuller, Světlana Dudková, Jiří Šindler, Darja Čejková a Lenka Čechová.
 
Galerie V spolupracuje s dalšími předními umělci (Jiří Anderle, Aleš Lamr, Pavel Sivko, Jan Kavan, Jiří Urban, Milan Chabera, Zdeněk Janda, Soňa Lebedová - celistvý výčet autorů zastoupených v galerii se nachází na stránkách) a neustále se snaží navazovat nové kontakty.
 
Galerie V Poděbrady Vás vždy překvapí!
     
     
 
Copyright © 2015 GALERIE V ( AS ) - mapa webu - WEBMASTER ZMORWARE